Πρόγραμμα Αγώνων

Τμήμα Διοργάνωση Ημερ/νία Ώρα Αγώνας Σκορ Γήπεδο
Εφηβικό Β Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ 10ος ΟΜΙΛΟΣ Σάββατο 3 Δεκεμβρίου 2022 19:15 ΓΑΟ Κουκουβαούνων Β' — Εφηβικό Β Μεταμόρφωσης
Κορασίδες Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Σάββατο 3 Δεκεμβρίου 2022 19:30 Κορασίδες — ΓΑΣ Εύνικος Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Παιδικό Β Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 15ος ΟΜΙΛΟΣ Σάββατο 3 Δεκεμβρίου 2022 21:00 Παιδικό Β — ΓΑΟ Κουκουβαούνων Β' Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Μίνι Αγόρια ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 16ος ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή 4 Δεκεμβρίου 2022 10:00 ΑΣ Αστέρας Ν.Μάκρης-Μαραθ. — Μίνι Αγόρια Γ.Δημητριάδης (Ν.Μάκρης)
Παιδικό Γ Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 14ος ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή 4 Δεκεμβρίου 2022 12:45 ΓΣ Γλυκών Νερών Β — Παιδικό Γ Κλειστό Γλυκών Νερών
Μίνι Κορίτσια ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ U13 6ος ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή 4 Δεκεμβρίου 2022 19:45 Μίνι Κορίτσια — ΑΣ Ακαδημίας Ραφήνας Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Νεάνιδες Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ Δευτέρα 5 Δεκεμβρίου 2022 22:00 ΑΣ Ιωνικός — Νεάνιδες Ζαχ. ΑΛεξάνδρου
Παιδικό Α Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ Τρίτη 6 Δεκεμβρίου 2022 20:00 ΑΕΝ Κηφισιάς — Παιδικό Α Δημ.Βικέλας
Εφηβικό Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ Τρίτη 6 Δεκεμβρίου 2022 21:30 ΚΑΟ Μελισσίων — Εφηβικό Κλειστό Μελισσίων Β
Γυναικείο Β' ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Τετάρτη 7 Δεκεμβρίου 2022 21:45 Γυναικείο — ΠΑΟ Θρίαμβος Αθ.Δάφνης Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Ανδρικό Β' ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Πέμπτη 8 Δεκεμβρίου 2022 22:00 Οιον Αγ.Στεφάνου — Ανδρικό Κλειστό Αγ.Στεφάνου
Παιδικό Α Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ Σάββατο 10 Δεκεμβρίου 2022 08:00 Μικτή Αγοριών ΕΣΚΑ — Παιδικό Α Μετς Α
U12 ΜΙΝΙ ΜΠΑΣΚΕΤ U12 16ος ΟΜΙΛΟΣ Σάββατο 10 Δεκεμβρίου 2022 14:15 U12 — Αττικός Αοκ Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Κορασίδες Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Σάββατο 10 Δεκεμβρίου 2022 16:30 ΠκΑΟ Άμιλλα — Κορασίδες Κλειστό Μπουρναζίου
Εφηβικό Β Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ 10ος ΟΜΙΛΟΣ Σάββατο 10 Δεκεμβρίου 2022 21:00 Εφηβικό Β — ΑΣ Πανερυθραικός Β' Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Παιδικό Β Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 15ος ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή 11 Δεκεμβρίου 2022 15:00 ΑΣ Κολλεγίου Ντερύ Β' — Παιδικό Β Κολλέγιο Ντερή
Παιδικό Γ Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 14ος ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή 11 Δεκεμβρίου 2022 19:45 Παιδικό Γ — ΓΣ Προμηθέας Β Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Νεάνιδες Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ Δευτέρα 12 Δεκεμβρίου 2022 21:45 Νεάνιδες — ΑΣ Λέων Κορωπίου Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Παιδικό Α Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ Τρίτη 13 Δεκεμβρίου 2022 20:00 Παιδικό Α — ΓΣ Πανελλήνιος Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Εφηβικό Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ Τρίτη 13 Δεκεμβρίου 2022 21:30 Εφηβικό — ΕΣΚΔ Ν.Ιωνίας Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Γυναικείο Β' ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Τετάρτη 14 Δεκεμβρίου 2022 21:30 Χαραυγιακός ΑΣΚΗ — Γυναικείο Ηλιούπολης Β
Νεάνιδες Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ Πέμπτη 15 Δεκεμβρίου 2022 Ανταίος — Νεάνιδες Κλειστό Γκράβας
Ανδρικό Β' ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Πέμπτη 15 Δεκεμβρίου 2022 21:30 Ανδρικό — ΑΕ Αίολος - Ταύρος 2006 Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Παιδικό Γ Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 14ος ΟΜΙΛΟΣ Σάββατο 17 Δεκεμβρίου 2022 17:30 ΚΟ Χολαργού Β — Παιδικό Γ Κλειστό Χολαργού
Εφηβικό Β Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ 10ος ΟΜΙΛΟΣ Σάββατο 17 Δεκεμβρίου 2022 18:30 ΑΟ Τριφυλλιακός Πολ Β — Εφηβικό Β Φραγκοκλησιάς
Παιδικό Β Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 15ος ΟΜΙΛΟΣ Σάββατο 17 Δεκεμβρίου 2022 21:00 Παιδικό Β — Ολυμπιάς Παπάγου Β' Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Μίνι Αγόρια ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 16ος ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή 18 Δεκεμβρίου 2022 16:30 ΑΟ Αργοναύτης Τριγλίας — Μίνι Αγόρια Γήπεδο Ραφήνας
Μίνι Κορίτσια ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ U13 6ος ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή 18 Δεκεμβρίου 2022 19:45 Μίνι Κορίτσια — ΑΣ Αστέρας Ν.Μάκρης-Μαραθ. Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Νεάνιδες Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ Δευτέρα 19 Δεκεμβρίου 2022 21:45 Νεάνιδες — ΑΣ Αθηναικός Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Παιδικό Α Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ Τρίτη 20 Δεκεμβρίου 2022 20:00 Ακαδημία Ανάπτυξης Αθλητών — Παιδικό Α Δ.Γ.ΑΓ.ΘΩΜΑ
Εφηβικό Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ Τρίτη 20 Δεκεμβρίου 2022 21:30 ΑΟ Ηλυσιακός — Εφηβικό ΑΝΤΩΝΗΣ ΦΩΤΣΗΣ
Γυναικείο Β' ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Τετάρτη 21 Δεκεμβρίου 2022 22:00 ΚΑΟ Λυκόβρυσης — Γυναικείο Πεύκης Β
Νεάνιδες Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ Πέμπτη 22 Δεκεμβρίου 2022 21:45 Νεάνιδες — ΑΟ Παναθηναικός Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Ανδρικό Β' ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Πέμπτη 22 Δεκεμβρίου 2022 22:00 ΑΣ Αναγέννηση Πετραλώνων — Ανδρικό Κλειστό Ρουφ
Νεάνιδες Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ Δευτέρα 9 Ιανουαρίου 2023 21:45 Ε.Φ.Α.Ο.Ζ — Νεάνιδες Γουδή Δ.Ζ
Παιδικό Α Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ Τρίτη 10 Ιανουαρίου 2023 20:00 Παιδικό Α — ΓΣ.Ηλιούπολης Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Εφηβικό Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ Τρίτη 10 Ιανουαρίου 2023 21:30 Εφηβικό — ΓΣ Ηλιούπολης Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Ανδρικό Β' ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Πέμπτη 12 Ιανουαρίου 2023 21:30 Ανδρικό — ΟΚΑ Μεσογείων Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Κορασίδες Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Σάββατο 14 Ιανουαρίου 2023 14:15 ΓΣ Αμαρουσίου — Κορασίδες Δ.Γ.ΑΓ.ΘΩΜΑ
U12 ΜΙΝΙ ΜΠΑΣΚΕΤ U12 16ος ΟΜΙΛΟΣ Σάββατο 14 Ιανουαρίου 2023 14:15 U12 — ΓΣ Παλλήνης Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Εφηβικό Β Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ 10ος ΟΜΙΛΟΣ Σάββατο 14 Ιανουαρίου 2023 21:00 Εφηβικό Β — ΑΟΚ Χαλανδρίου Β Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Μίνι Κορίτσια ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ U13 6ος ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή 15 Ιανουαρίου 2023 ΑΕ.Πικερμίου — Μίνι Κορίτσια Κλειστό Πικερμίου
Παιδικό Β Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 15ος ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή 15 Ιανουαρίου 2023 19:00 ΓΣ Βριλησσίων Β' — Παιδικό Β Γήπεδο Ολύμπου
Παιδικό Γ Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 14ος ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή 15 Ιανουαρίου 2023 19:45 Παιδικό Γ — ΑΕ Πεντέλης Β Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Νεάνιδες Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ Δευτέρα 16 Ιανουαρίου 2023 21:45 Νεάνιδες — ΚΑΟ Μελισσίων Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Παιδικό Α Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ Τρίτη 17 Ιανουαρίου 2023 20:00 ΑΟ Ενωση Ιλίου — Παιδικό Α Κλειστό Ιλίου Β
Εφηβικό Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ Τρίτη 17 Ιανουαρίου 2023 21:30 ΑΟ Δάφνης — Εφηβικό Μιχ.Μουρούτσος
Γυναικείο Β' ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Τετάρτη 18 Ιανουαρίου 2023 22:00 ΑΟ Αρης Πετρούπολης — Γυναικείο Κλειστό Αγ.Τριάδος
Ανδρικό Β' ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Πέμπτη 19 Ιανουαρίου 2023 21:30 Ανδρικό — ΠΑΟ Δόξα Βύρωνος Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Εφηβικό Β Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ 10ος ΟΜΙΛΟΣ Σάββατο 21 Ιανουαρίου 2023 ΑΟ Κρόνος Γέρακα Β — Εφηβικό Β Κλειστό Γέρακα
Παιδικό Γ Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 14ος ΟΜΙΛΟΣ Σάββατο 21 Ιανουαρίου 2023 09:30 ΑΣΕ Δούκα Γ — Παιδικό Γ ΔΑΙΣ
Κορασίδες Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Σάββατο 21 Ιανουαρίου 2023 19:30 Κορασίδες — Ζ.Α.Ο.Ν Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Παιδικό Β Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 15ος ΟΜΙΛΟΣ Σάββατο 21 Ιανουαρίου 2023 21:00 Παιδικό Β — ΑΣΕ Δούκα Β' Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Μίνι Αγόρια ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 16ος ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή 22 Ιανουαρίου 2023 19:45 Μίνι Αγόρια — ΑΟ Εκάλης Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Μίνι Κορίτσια ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ U13 6ος ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή 22 Ιανουαρίου 2023 19:45 Μίνι Κορίτσια — ΑΣ Λέων Κορωπίου Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Νεάνιδες Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ Δευτέρα 23 Ιανουαρίου 2023 21:45 ΓΣ ΑΓ.Παρασκευής — Νεάνιδες Κλειστό Κοντοπεύκου
Παιδικό Α Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ Τρίτη 24 Ιανουαρίου 2023 20:00 Παιδικό Α — ΑΣ Κολλεγίου Ντερύ Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Εφηβικό Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ Τρίτη 24 Ιανουαρίου 2023 21:30 Εφηβικό — ΑΟ Παγκρατίου Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Γυναικείο Β' ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Τετάρτη 25 Ιανουαρίου 2023 21:45 Γυναικείο — ΠΑΟ Κουκάκι Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Ανδρικό Β' ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Πέμπτη 26 Ιανουαρίου 2023 21:15 Εκπαιδευτήρια ο Πλάτων — Ανδρικό Ολύμπιο
Κορασίδες Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Σάββατο 28 Ιανουαρίου 2023 14:30 ΑΣ Αθηναικός — Κορασίδες Κλειστό Εργάνης
Εφηβικό Β Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ 10ος ΟΜΙΛΟΣ Σάββατο 28 Ιανουαρίου 2023 21:00 Εφηβικό Β — ΓΣ Γλυκών Νερών Β Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Παιδικό Β Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 15ος ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή 29 Ιανουαρίου 2023 Εκπαιδευτήρια ο Πλάτων Β — Παιδικό Β Ολύμπιο
Μίνι Κορίτσια ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ U13 6ος ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή 29 Ιανουαρίου 2023 14:15 ΓΑΣ Καλυβίων Θορ. — Μίνι Κορίτσια Κλειστό Καλυβίων
Παιδικό Γ Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 14ος ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή 29 Ιανουαρίου 2023 19:45 Παιδικό Γ — ΦΕΑ Ν.Φ. - Ν.Χ Β' Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Νεάνιδες Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ Δευτέρα 30 Ιανουαρίου 2023 21:45 Νεάνιδες — ΑΕΝ Κηφισιάς Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Παιδικό Α Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ Τρίτη 31 Ιανουαρίου 2023 20:00 ΑΕΚ — Παιδικό Α Ολυμπιακό Γυμναστήριο Άνω Λιοσίων
Εφηβικό Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ Τρίτη 31 Ιανουαρίου 2023 21:00 ΓΣ Βριλησσίων — Εφηβικό Κλειστό Βριλησσίων
Γυναικείο Β' ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Τετάρτη 1 Φεβρουαρίου 2023 22:00 ΕΣΚΔ Ν.Ιωνίας — Γυναικείο Κλειστό Ν.Ιωνίας
Ανδρικό Β' ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Πέμπτη 2 Φεβρουαρίου 2023 21:30 Ανδρικό — Ολυμπιάς Παπάγου Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Εφηβικό Β Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ 10ος ΟΜΙΛΟΣ Σάββατο 4 Φεβρουαρίου 2023 ΑΣ Εξέλιξις Ακαδημία Καλαθοσφαίρισης Β — Εφηβικό Β EUROHOOPS DOME
Κορασίδες Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Σάββατο 4 Φεβρουαρίου 2023 19:30 Κορασίδες — ΑΟ Ενωση Ιλίου Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Παιδικό Β Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 15ος ΟΜΙΛΟΣ Σάββατο 4 Φεβρουαρίου 2023 21:00 Παιδικό Β — ΑΣ Πανερυθραικός Β' Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Μίνι Αγόρια ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 16ος ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή 5 Φεβρουαρίου 2023 10:15 ΓΣ Γλυκών Νερών — Μίνι Αγόρια Κλειστό Γλυκών Νερών
Παιδικό Γ Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 14ος ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή 5 Φεβρουαρίου 2023 17:30 Εκπαιδευτήρια ο Πλάτων Γ — Παιδικό Γ Ολύμπιο
Μίνι Κορίτσια ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ U13 6ος ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή 5 Φεβρουαρίου 2023 19:45 Μίνι Κορίτσια — ΑΟ Κρόνος Γέρακα Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Νεάνιδες Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ Δευτέρα 6 Φεβρουαρίου 2023 20:00 ΠΑΟ Δόξα Βύρωνος — Νεάνιδες Κλειστό Εργάνης
Γυναικείο Β' ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Τετάρτη 8 Φεβρουαρίου 2023 21:45 Γυναικείο — ΓΣ Αμαρουσίου Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Ανδρικό Β' ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Πέμπτη 9 Φεβρουαρίου 2023 21:30 Ανδρικό — ΑΟ Αρης Πετρούπολης Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Κορασίδες Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Σάββατο 11 Φεβρουαρίου 2023 16:00 Μ.Ε.Σ. Μαραθώνος Αναγέννηση — Κορασίδες Κλειστό Καβάρνου
Εφηβικό Β Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ 10ος ΟΜΙΛΟΣ Σάββατο 11 Φεβρουαρίου 2023 21:00 Εφηβικό Β — ΚΟ Χολαργού Β Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Παιδικό Β Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 15ος ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή 12 Φεβρουαρίου 2023 ΑΟ Παναθηναικός Β' — Παιδικό Β Ο.Α.Κ.Α. Βοηθ.
Παιδικό Γ Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 14ος ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή 12 Φεβρουαρίου 2023 19:45 Παιδικό Γ — ΚΑΟ Μελισσίων Β Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Μίνι Κορίτσια ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ U13 6ος ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή 12 Φεβρουαρίου 2023 20:30 ΑΣ Ακαδημίας Ραφήνας — Μίνι Κορίτσια Γήπεδο Ραφήνας
Νεάνιδες Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ Δευτέρα 13 Φεβρουαρίου 2023 21:45 Νεάνιδες — ΑΟ Κρόνος Γέρακα Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Γυναικείο Β' ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Τετάρτη 15 Φεβρουαρίου 2023 22:00 ΑΟ Δάφνης — Γυναικείο Μιχ.Μουρούτσος
Ανδρικό Β' ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Πέμπτη 16 Φεβρουαρίου 2023 21:30 ΓΣ Γλυκών Νερών — Ανδρικό Κλειστό Γλυκών Νερών
Παιδικό Γ Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 14ος ΟΜΙΛΟΣ Σάββατο 18 Φεβρουαρίου 2023 19:00 ΑΟ Αργοναύτης Τριγλίας Β — Παιδικό Γ Γήπεδο Ραφήνας
Εφηβικό Β Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ 10ος ΟΜΙΛΟΣ Σάββατο 18 Φεβρουαρίου 2023 19:15 ΠκΑΟ Άμιλλα Β — Εφηβικό Β Κλειστό Μπουρναζίου
Κορασίδες Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Σάββατο 18 Φεβρουαρίου 2023 19:30 Κορασίδες — ΓΣ Αρτεμις Αχαρνών Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Μίνι Αγόρια ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 16ος ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή 19 Φεβρουαρίου 2023 19:45 Μίνι Αγόρια — ΑΕ.Πικερμίου Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Γυναικείο Β' ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Τετάρτη 22 Φεβρουαρίου 2023 22:00 Ανταίος — Γυναικείο Κλειστό Γκράβας
Νεάνιδες Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ Πέμπτη 23 Φεβρουαρίου 2023 ΑΕΣ Ιάσων Κολωνού — Νεάνιδες Αγ.Νικολάου Πατησίων
Ανδρικό Β' ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Πέμπτη 23 Φεβρουαρίου 2023 21:30 Ανδρικό — ΟΦΗ Ηρακλείου Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Γυναικείο Β' ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Τετάρτη 1 Μαρτίου 2023 21:45 Γυναικείο — ΑΣ Εκπαιδ.Κωστέα-Γείτονα Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Ανδρικό Β' ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Πέμπτη 2 Μαρτίου 2023 21:30 ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ — Ανδρικό Κλειστό Ιλίου Α, (Γ.Λιόσης)
Κορασίδες Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Σάββατο 4 Μαρτίου 2023 19:45 ΓΣ Ηλιούπολης — Κορασίδες Ηλιούπολης Β
Μίνι Κορίτσια ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ U13 6ος ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή 5 Μαρτίου 2023 11:15 ΑΣ Αστέρας Ν.Μάκρης-Μαραθ. — Μίνι Κορίτσια Γ.Δημητριάδης (Ν.Μάκρης)
Νεάνιδες Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ Δευτέρα 6 Μαρτίου 2023 21:45 Νεάνιδες — ΑΣ Ιωνικός Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Γυναικείο Β' ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Τετάρτη 8 Μαρτίου 2023 20:00 ΠΑΟ Θρίαμβος Αθ.Δάφνης — Γυναικείο Μετς Α
Νεάνιδες Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ Πέμπτη 9 Μαρτίου 2023 ΑΣ Λέων Κορωπίου — Νεάνιδες 1ο Γυμνάσιο Κορωπίου
Ανδρικό Β' ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Πέμπτη 9 Μαρτίου 2023 21:30 Ανδρικό — ΓΣ Προμηθέας Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Κορασίδες Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Σάββατο 11 Μαρτίου 2023 19:30 Κορασίδες — ΑΟ Αρης Πετρούπολης Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Μίνι Αγόρια ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 16ος ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή 12 Μαρτίου 2023 19:45 Μίνι Αγόρια — ΑΣ Αστέρας Ν.Μάκρης-Μαραθ. Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Μίνι Κορίτσια ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ U13 6ος ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή 12 Μαρτίου 2023 19:45 Μίνι Κορίτσια — ΑΕ.Πικερμίου Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Νεάνιδες Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ Δευτέρα 13 Μαρτίου 2023 21:45 Νεάνιδες — Ανταίος Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Γυναικείο Β' ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Τετάρτη 15 Μαρτίου 2023 21:45 Γυναικείο — Χαραυγιακός ΑΣΚΗ Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Νεάνιδες Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ Πέμπτη 16 Μαρτίου 2023 ΑΣ Αθηναικός — Νεάνιδες Κλειστό Εργάνης
Ανδρικό Β' ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Πέμπτη 16 Μαρτίου 2023 21:30 ΓΑΟ.Κουκουβαούνων — Ανδρικό Μεταμόρφωσης
Κορασίδες Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Σάββατο 18 Μαρτίου 2023 15:30 ΑΟ Αμύντας — Κορασίδες Κλειστό Υμηττού
Μίνι Κορίτσια ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ U13 6ος ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή 19 Μαρτίου 2023 15:50 ΑΣ Λέων Κορωπίου — Μίνι Κορίτσια 1ο Γυμνάσιο Κορωπίου
Ανδρικό Β' ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Πέμπτη 23 Μαρτίου 2023 21:30 Ανδρικό — Οιον Αγ.Στεφάνου Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Ανδρικό Β' ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Πέμπτη 30 Μαρτίου 2023 21:00 ΑΕ Αίολος - Ταύρος 2006 — Ανδρικό Ταύρου (Τιμόθεος Ευγενικός)
Κορασίδες Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Σάββατο 1 Απριλίου 2023 19:30 Κορασίδες — ΑΟ Σπόρτιγκ Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Μίνι Αγόρια ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 16ος ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή 2 Απριλίου 2023 19:45 Μίνι Αγόρια — ΑΟ Αργοναύτης Τριγλίας Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Μίνι Κορίτσια ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ U13 6ος ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή 2 Απριλίου 2023 19:45 Μίνι Κορίτσια — ΓΑΣ Καλυβίων Θορ. Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Κορασίδες Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Τρίτη 4 Απριλίου 2023 ΓΑΣ Εύνικος — Κορασίδες Ζωφριάς
Ανδρικό Β' ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Πέμπτη 6 Απριλίου 2023 21:30 Ανδρικό — ΑΣ Αναγέννηση Πετραλώνων Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Κορασίδες Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Σάββατο 8 Απριλίου 2023 19:30 Κορασίδες — ΠκΑΟ Άμιλλα Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Μίνι Κορίτσια ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ U13 6ος ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή 9 Απριλίου 2023 14:15 ΑΟ Κρόνος Γέρακα — Μίνι Κορίτσια Κλειστό Γέρακα
Μίνι Αγόρια ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 16ος ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή 23 Απριλίου 2023 ΑΟ Εκάλης — Μίνι Αγόρια Κλειστό Εκάλης
Μίνι Αγόρια ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 16ος ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή 7 Μαΐου 2023 19:45 Μίνι Αγόρια — ΓΣ Γλυκών Νερών Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Μίνι Αγόρια ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 16ος ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή 21 Μαΐου 2023 13:15 ΑΕ.Πικερμίου — Μίνι Αγόρια Κλειστό Πικερμίου