Πρόγραμμα Αγώνων

Τμήμα Διοργάνωση Ημερ/νία Ώρα Αγώνας Σκορ Γήπεδο
Μίνι Αγόρια ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ 4ος ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή 24 Οκτωβρίου 2021 13:00 ΚΟ Χολαργού — Μίνι Αγόρια Κλειστό Χολαργού
Παμπαίδες ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β' 5ος ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή 24 Οκτωβρίου 2021 18:30 Παμπαίδες — Καλαθ/ση Αγίας Παρασκευής Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Μίνι Κορίτσια ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή 24 Οκτωβρίου 2021 20:15 Μίνι Κορίτσια — ΓΣ.Αγ Παρασκευής Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Νεάνιδες Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ Δευτέρα 25 Οκτωβρίου 2021 21:45 Νεάνιδες — ΡΟΥΦ 80 Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Παιδικό Α B' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ Τρίτη 26 Οκτωβρίου 2021 19:45 Παιδικό Α — Οδυσσέας Αγ.Βαρβάρας Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Ανδρικό Γ' ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Παρασκευή 29 Οκτωβρίου 2021 22:00 ΑΣ Ροδόπολης — Ανδρικό Ροδόπολης
Κορασίδες Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Σάββατο 30 Οκτωβρίου 2021 20:00 ΑΟ.Δάφνης — Κορασίδες Μιχ.Μουρούτσος
Παιδικό Γ Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 16ος ΟΜΙΛΟΣ Σάββατο 30 Οκτωβρίου 2021 20:30 Παιδικό Γ — ΑΣΕ Δούκα Γ Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Παμπαίδες ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β' 5ος ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή 31 Οκτωβρίου 2021 10:30 ΦΟ Τούφας — Παμπαίδες Χ.Χριστουλάκης
Παιδικό Β Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 13ος ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή 31 Οκτωβρίου 2021 19:00 ΓΣ.Βριλησσίων Β — Παιδικό Β Γήπεδο Ολύμπου
Μίνι Αγόρια ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ 4ος ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή 31 Οκτωβρίου 2021 19:30 Μίνι Αγόρια — ΑΟ Κρόνος Γέρακα Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Νεάνιδες Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ Δευτέρα 1 Νοεμβρίου 2021 21:00 ΑΣ.Σχολής Μωραίτη — Νεάνιδες Σχολή Μωραίτη
Παιδικό Α B' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ Τρίτη 2 Νοεμβρίου 2021 21:00 ΑΣ Ροδόπολης — Παιδικό Α Ροδόπολης
Εφηβικό Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ Τρίτη 2 Νοεμβρίου 2021 21:15 ΓΣ.Βριλησσίων — Εφηβικό Κλειστό Βριλησσίων
Γυναικείο Β' ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Τετάρτη 3 Νοεμβρίου 2021 22:00 ΑΣ.Λεών Κορωπίου — Γυναικείο 1ο Γυμνάσιο Κορωπίου
Παιδικό Γ Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 16ος ΟΜΙΛΟΣ Σάββατο 6 Νοεμβρίου 2021 14:00 ΑΟΚ Ακαδημία Αθ Β — Παιδικό Γ Ελληνογερμανικής
Κορασίδες Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Σάββατο 6 Νοεμβρίου 2021 19:00 Κορασίδες — Εύνικος ΓΑΣ Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Παιδικό Β Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 13ος ΟΜΙΛΟΣ Σάββατο 6 Νοεμβρίου 2021 20:30 Παιδικό Β — ΟΚΑ Μεσογείων Β Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Μίνι Αγόρια ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ 4ος ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή 7 Νοεμβρίου 2021 13:45 ΑΟ Καλλιτεχνούπολης — Μίνι Αγόρια Κλειστό Πικερμίου
Παμπαίδες ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β' 5ος ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή 7 Νοεμβρίου 2021 18:30 Παμπαίδες — ΓΣ Παλλήνης Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Μίνι Κορίτσια ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή 7 Νοεμβρίου 2021 20:15 Μίνι Κορίτσια — ΚΑΟ Μελισσίων Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Παιδικό Α B' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ Τρίτη 9 Νοεμβρίου 2021 19:45 Παιδικό Α — ΑΣ Νίκη Αμαρουσίου Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Γυναικείο Β' ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Τετάρτη 10 Νοεμβρίου 2021 21:30 Γυναικείο — ΓΑΟ.Κουκουβαούνων Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Ανδρικό Γ' ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Παρασκευή 12 Νοεμβρίου 2021 21:00 ΑΟ.Τριφυλλιακός Πολυδρόσου — Ανδρικό Ν.Πέρκιζας
Παιδικό Β Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 13ος ΟΜΙΛΟΣ Σάββατο 13 Νοεμβρίου 2021 13:15 Ε.Φ.Α.Ο.Ζ Β΄ — Παιδικό Β Γουδή Δ.Ζ
Κορασίδες Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Σάββατο 13 Νοεμβρίου 2021 19:00 Κορασίδες — Ε.Φ.Α.Ο.Ζ Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Παιδικό Γ Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 16ος ΟΜΙΛΟΣ Σάββατο 13 Νοεμβρίου 2021 20:30 Παιδικό Γ — Ακαδημία Ανάπτυξης Αθλητών Γ Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Μίνι Αγόρια ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ 4ος ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή 14 Νοεμβρίου 2021 11:45 ΓΣ Γλυκών Νερών Β — Μίνι Αγόρια Κλειστό Γλυκών Νερών
Παμπαίδες ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β' 5ος ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή 14 Νοεμβρίου 2021 18:30 Παμπαίδες — ΑΟ Προοπτικής Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Μίνι Κορίτσια ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή 14 Νοεμβρίου 2021 20:15 Μίνι Κορίτσια — ΑΟ Κρόνος Γέρακα Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Παιδικό Α B' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ Τρίτη 16 Νοεμβρίου 2021 20:00 ΑΕΝ Κηφισιάς — Παιδικό Α Δημ.Βικέλας
Εφηβικό Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ Τρίτη 16 Νοεμβρίου 2021 21:30 ΑΟ Αρης Πετρούπολης — Εφηβικό Κλειστό Αγ.Τριάδος
Ανδρικό Γ' ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Παρασκευή 19 Νοεμβρίου 2021 21:30 Ανδρικό — ΑΟ.Αρίων Αμαρουσίου Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Κορασίδες Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Σάββατο 20 Νοεμβρίου 2021 19:45 Χαραυγιακός ΑΣΚΗ — Κορασίδες Ηλιούπολης Β
Παιδικό Β Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 13ος ΟΜΙΛΟΣ Σάββατο 20 Νοεμβρίου 2021 20:30 Παιδικό Β — ΑΣ Ολυμπιάδα Παπάγου Β Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Παμπαίδες ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β' 5ος ΟΜΙΛΟΣ Σάββατο 20 Νοεμβρίου 2021 21:00 ΑΟ Κρόνος Γέρακα — Παμπαίδες Κλειστό Γέρακα
Μίνι Κορίτσια ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή 21 Νοεμβρίου 2021 19:15 ΑΣ Ακαδημίας Ραφήνας — Μίνι Κορίτσια Γήπεδο Ραφήνας
Μίνι Αγόρια ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ 4ος ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή 21 Νοεμβρίου 2021 19:30 Μίνι Αγόρια — ΑΣ Αστέρας Ν.Μάκρης-Μαραθ. Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Παιδικό Γ Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 16ος ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή 21 Νοεμβρίου 2021 20:45 ΑΣ Ολυμπιάδα Παπάγου Β — Παιδικό Γ Κλειστό Παπάγου
Νεάνιδες Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ Δευτέρα 22 Νοεμβρίου 2021 20:00 ΑΣ Λέων Κορωπίου — Νεάνιδες 1ο Γυμνάσιο Κορωπίου
Εφηβικό Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ Τρίτη 23 Νοεμβρίου 2021 21:30 Εφηβικό — ΑΟ Αιγάλεω Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Γυναικείο Β' ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Τετάρτη 24 Νοεμβρίου 2021 21:30 Αχαρνής ΛΦΜ — Γυναικείο 1ο Αχαρνών
Ανδρικό Γ' ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Παρασκευή 26 Νοεμβρίου 2021 22:00 ΑΟ.Κυψελιακός — Ανδρικό Στρέφη
Κορασίδες Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Σάββατο 27 Νοεμβρίου 2021 19:00 Κορασίδες — ΑΟ Σπόρτιγκ Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Παιδικό Β Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 13ος ΟΜΙΛΟΣ Σάββατο 27 Νοεμβρίου 2021 20:30 Παιδικό Β — ΚΟ Χολαργού Β Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Μίνι Αγόρια ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ 4ος ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή 28 Νοεμβρίου 2021 13:30 ΑΕ.Πικερμίου — Μίνι Αγόρια Κλειστό Πικερμίου
Παμπαίδες ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β' 5ος ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή 28 Νοεμβρίου 2021 18:30 Παμπαίδες — ΚΑΟ Μελισσίων Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Μίνι Κορίτσια ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή 28 Νοεμβρίου 2021 20:15 Μίνι Κορίτσια — ΑΣ Αστέρας Ν.Μάκρης-Μαραθ. Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Νεάνιδες Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ Δευτέρα 29 Νοεμβρίου 2021 22:00 Ζ.Α.Ο.Ν — Νεάνιδες Δημ.Βικέλας
Παιδικό Α B' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ Τρίτη 30 Νοεμβρίου 2021 19:45 Παιδικό Α — ΑΟ Αργοναύτης Τριγλίας Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Εφηβικό Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ Τρίτη 30 Νοεμβρίου 2021 21:30 Εφηβικό — ΑΟ Αργοναύτης Τριγλίας Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Γυναικείο Β' ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Τετάρτη 1 Δεκεμβρίου 2021 21:30 Γυναικείο — Χαραυγιακός ΑΣΚΗ Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Ανδρικό Γ' ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Παρασκευή 3 Δεκεμβρίου 2021 21:30 ΑΕ.Γκράβας Πατησίων — Ανδρικό Κλειστό Γκράβας
Παιδικό Β Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 13ος ΟΜΙΛΟΣ Σάββατο 4 Δεκεμβρίου 2021 14:30 ΑΣ Κολλεγίου Ντερύ Β — Παιδικό Β Κολλέγιο Ντερή
Κορασίδες Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Σάββατο 4 Δεκεμβρίου 2021 15:15 Ζ.Α.Ο.Ν — Κορασίδες Κλειστό Πολιτείας
Παιδικό Γ Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 16ος ΟΜΙΛΟΣ Σάββατο 4 Δεκεμβρίου 2021 20:30 Παιδικό Γ — Εκπαιδευτήρια ο Πλάτων Β Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Μίνι Κορίτσια ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή 5 Δεκεμβρίου 2021 11:00 ΓΑΣ Καλυβίων Θορ. — Μίνι Κορίτσια Κλειστό Καλυβίων
Μίνι Αγόρια ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ 4ος ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή 5 Δεκεμβρίου 2021 19:30 Μίνι Αγόρια — ΑΟ Αργοναύτης Τριγλίας Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Παμπαίδες ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β' 5ος ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή 5 Δεκεμβρίου 2021 20:00 ΑΟ Βριλησσιακός — Παμπαίδες Γήπεδο Ολύμπου
Νεάνιδες Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ Δευτέρα 6 Δεκεμβρίου 2021 21:45 Νεάνιδες — ΑΚΟ.Άρης Χολαργού Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Παιδικό Α B' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ Τρίτη 7 Δεκεμβρίου 2021 19:30 Ε.Φ.Α.Ο.Ζ — Παιδικό Α Γουδή Δ.Ζ
Εφηβικό Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ Τρίτη 7 Δεκεμβρίου 2021 21:30 ΟΚΑ Μεσογείων — Εφηβικό 1ο Γυμνάσιο Μαρκοπούλου
Γυναικείο Β' ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Τετάρτη 8 Δεκεμβρίου 2021 20:30 ΑΣ Κολλεγίου Ντερύ — Γυναικείο Κολλέγιο Ντερή
Ανδρικό Γ' ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Παρασκευή 10 Δεκεμβρίου 2021 21:30 Ανδρικό — ΑΟ.Πρωτεύς Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Κορασίδες Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Σάββατο 11 Δεκεμβρίου 2021 19:00 Κορασίδες — ΑΣ Λέων Κορωπίου Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Παμπαίδες ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β' 5ος ΟΜΙΛΟΣ Σάββατο 11 Δεκεμβρίου 2021 19:30 Καλαθ/ση Αγίας Παρασκευής — Παμπαίδες Κλειστό Κοντοπεύκου
Παιδικό Β Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 13ος ΟΜΙΛΟΣ Σάββατο 11 Δεκεμβρίου 2021 20:30 Παιδικό Β — ΑΟ Παγκρατίου Β Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Παιδικό Γ Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 16ος ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή 12 Δεκεμβρίου 2021 14:15 ΓΣ Γλυκών Νερών Γ — Παιδικό Γ Κλειστό Γλυκών Νερών
Μίνι Κορίτσια ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή 12 Δεκεμβρίου 2021 14:15 ΓΣ ΑΓ.Παρασκευής — Μίνι Κορίτσια Κλειστό Κοντοπεύκου
Μίνι Αγόρια ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ 4ος ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή 12 Δεκεμβρίου 2021 19:30 Μίνι Αγόρια — ΚΟ Χολαργού Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Νεάνιδες Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ Δευτέρα 13 Δεκεμβρίου 2021 20:30 ΡΟΥΦ 80 — Νεάνιδες Γ.Δημητριάδης (Ν.Μάκρης)
Εφηβικό Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ Τρίτη 14 Δεκεμβρίου 2021 19:00 Σ.Κ. Άνοιξης — Εφηβικό Κλειστό Άνοιξης
Παιδικό Α B' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ Τρίτη 14 Δεκεμβρίου 2021 20:30 ΑΕ.Γκράβας Πατησίων — Παιδικό Α Κλειστό Γκράβας
Γυναικείο Β' ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Τετάρτη 15 Δεκεμβρίου 2021 21:30 Γυναικείο — ΑΟ Πικερμίου Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Ανδρικό Γ' ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Παρασκευή 17 Δεκεμβρίου 2021 22:00 ΑΕ.Γκύζη Πολυγώνου — Ανδρικό Στρέφη
Μίνι Αγόρια ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ 4ος ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή 19 Δεκεμβρίου 2021 16:30 ΑΟ Κρόνος Γέρακα — Μίνι Αγόρια Κλειστό Γέρακα
Παιδικό Β Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 13ος ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή 19 Δεκεμβρίου 2021 17:00 ΑΟΚ Χαλανδρίου Β — Παιδικό Β Ν.Πέρκιζας
Παμπαίδες ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β' 5ος ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή 19 Δεκεμβρίου 2021 18:30 Παμπαίδες — ΦΟ Τούφας Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Νεάνιδες Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ Δευτέρα 20 Δεκεμβρίου 2021 21:45 Νεάνιδες — ΑΣ Σχολής Μωραίτη Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Παιδικό Α B' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ Τρίτη 21 Δεκεμβρίου 2021 19:45 Παιδικό Α — Σ.Κ. Άνοιξης Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Εφηβικό Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ Τρίτη 21 Δεκεμβρίου 2021 21:30 Εφηβικό — ΑΕ.Γκράβας Πατησίων Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Γυναικείο Β' ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Τετάρτη 22 Δεκεμβρίου 2021 21:30 ΑΕΣ Ιάσων Κολωνού — Γυναικείο Αγ.Νικολάου Πατησίων
Κορασίδες Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Σάββατο 8 Ιανουαρίου 2022 19:45 ΓΣ.Ηλιούπολης — Κορασίδες Ηλιούπολης Β
Εφηβικό Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ Σάββατο 8 Ιανουαρίου 2022 21:45 Εφηβικό — ΑΟ Αιγάλεω Κλειστό Αιγάλεω
Παιδικό Α B' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ Τρίτη 11 Ιανουαρίου 2022 21:30 Οδυσσέας Αγ.Βαρβάρας — Παιδικό Α Κλειστό Αγ.Βαρβάρας
Γυναικείο Β' ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Τετάρτη 12 Ιανουαρίου 2022 21:30 Γυναικείο — ΑΟ Πεύκης Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Ανδρικό Γ' ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Παρασκευή 14 Ιανουαρίου 2022 21:30 Ανδρικό — ΠΑΚ Χαλανδρίου Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Παμπαίδες ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β' 5ος ΟΜΙΛΟΣ Σάββατο 15 Ιανουαρίου 2022 18:00 ΓΣ Παλλήνης — Παμπαίδες Κλειστό Παλλήνης
Κορασίδες Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Σάββατο 15 Ιανουαρίου 2022 19:00 Κορασίδες — Αχαρνής ΛΦΜ Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Παιδικό Β Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 13ος ΟΜΙΛΟΣ Σάββατο 15 Ιανουαρίου 2022 20:30 Παιδικό Β — ΓΣ.Βριλησσίων Β Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Παιδικό Γ Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 16ος ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή 16 Ιανουαρίου 2022 09:45 ΑΣΕ Δούκα Γ — Παιδικό Γ ΔΑΙΣ
Μίνι Κορίτσια ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή 16 Ιανουαρίου 2022 11:45 ΚΑΟ Μελισσίων — Μίνι Κορίτσια Κλειστο Μελισσίων Β
Μίνι Αγόρια ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ 4ος ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή 16 Ιανουαρίου 2022 19:30 Μίνι Αγόρια — ΑΟ Καλλιτεχνούπολης Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Παιδικό Α B' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ Τρίτη 18 Ιανουαρίου 2022 19:45 Παιδικό Α — ΑΣ Ροδόπολης Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Εφηβικό Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ Τρίτη 18 Ιανουαρίου 2022 21:30 Εφηβικό — ΓΣ.Βριλησσίων Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Γυναικείο Β' ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Τετάρτη 19 Ιανουαρίου 2022 21:00 ΑΣ Εκπαιδ.Κωστέα-Γείτονα — Γυναικείο Ελληνογερμανικής
Ανδρικό Γ' ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Παρασκευή 21 Ιανουαρίου 2022 21:30 Ανδρικό — ΑΟ.Νηρεύς Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Κορασίδες Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Σάββατο 22 Ιανουαρίου 2022 18:15 ΑΕ.Πικερμίου — Κορασίδες Κλειστό Πικερμίου
Παιδικό Γ Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 16ος ΟΜΙΛΟΣ Σάββατο 22 Ιανουαρίου 2022 20:30 Παιδικό Γ — ΑΟΚ Ακαδημία Αθ Β Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Παμπαίδες ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β' 5ος ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή 23 Ιανουαρίου 2022 11:30 ΑΣ Προοπτικής — Παμπαίδες Παπασιδέρειο
Μίνι Κορίτσια ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή 23 Ιανουαρίου 2022 15:00 ΑΟ Κρόνος Γέρακα — Μίνι Κορίτσια Κλειστό Γέρακα
Παιδικό Β Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 13ος ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή 23 Ιανουαρίου 2022 16:00 ΟΚΑ Μεσογείων Β — Παιδικό Β 1ο Γυμνάσιο Μαρκοπούλου
Μίνι Αγόρια ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ 4ος ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή 23 Ιανουαρίου 2022 19:30 Μίνι Αγόρια — ΓΣ Γλυκών Νερών Β Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Νεάνιδες Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ Δευτέρα 24 Ιανουαρίου 2022 21:45 Νεάνιδες — ΑΣ Λέων Κορωπίου Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Παιδικό Α B' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ Τρίτη 25 Ιανουαρίου 2022 21:30 ΑΣ Νίκη Αμαρουσίου — Παιδικό Α 2ο Λύκειο Αμαρουσίου
Γυναικείο Β' ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Τετάρτη 26 Ιανουαρίου 2022 21:30 Γυναικείο — ΑΣ Λέων Κορωπίου Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Ανδρικό Γ' ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Παρασκευή 28 Ιανουαρίου 2022 21:30 ΝΕΦΟ Νικηφόρος — Ανδρικό Κλειστό Αγ.Βαρβάρας
Κορασίδες Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Σάββατο 29 Ιανουαρίου 2022 19:00 Κορασίδες — ΑΟ Δάφνης Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Παιδικό Β Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 13ος ΟΜΙΛΟΣ Σάββατο 29 Ιανουαρίου 2022 20:30 Παιδικό Β — Ε.Φ.Α.Ο.Ζ Β΄ Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Μίνι Αγόρια ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ 4ος ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή 30 Ιανουαρίου 2022 09:15 ΑΣ Αστέρας Ν.Μάκρης-Μαραθ. — Μίνι Αγόρια Γ.Δημητριάδης (Ν.Μάκρης)
Παιδικό Γ Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 16ος ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή 30 Ιανουαρίου 2022 16:00 Ακαδημία Ανάπτυξης Αθλητών Γ — Παιδικό Γ Γήπεδο Σπύρου Λούη
Παμπαίδες ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β' 5ος ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή 30 Ιανουαρίου 2022 18:30 Παμπαίδες — ΑΟ Κρόνος Γέρακα Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Μίνι Κορίτσια ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή 30 Ιανουαρίου 2022 20:15 Μίνι Κορίτσια — ΑΣ Ακαδημίας Ραφήνας Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Παιδικό Α B' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ Τρίτη 1 Φεβρουαρίου 2022 19:45 Παιδικό Α — ΑΕΝ Κηφισιάς Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Εφηβικό Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ Τρίτη 1 Φεβρουαρίου 2022 21:30 Εφηβικό — ΑΟ Αρης Πετρούπολης Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Γυναικείο Β' ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Τετάρτη 2 Φεβρουαρίου 2022 21:30 ΓΑΟ.Κουκουβαούνων — Γυναικείο Μεταμόρφωσης
Ανδρικό Γ' ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Παρασκευή 4 Φεβρουαρίου 2022 21:30 Ανδρικό — ΑΣ Ροδόπολης Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Κορασίδες Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Σάββατο 5 Φεβρουαρίου 2022 12:00 Εύνικος ΓΑΣ — Κορασίδες Ζωφριάς
Παμπαίδες ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β' 5ος ΟΜΙΛΟΣ Σάββατο 5 Φεβρουαρίου 2022 19:00 ΚΑΟ Μελισσίων — Παμπαίδες Κλειστο Μελισσίων Β
Παιδικό Γ Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 16ος ΟΜΙΛΟΣ Σάββατο 5 Φεβρουαρίου 2022 20:30 Παιδικό Γ — ΑΣ Ολυμπιάδα Παπάγου Β Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Μίνι Κορίτσια ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή 6 Φεβρουαρίου 2022 09:15 ΑΣ Αστέρας Ν.Μάκρης-Μαραθ. — Μίνι Κορίτσια Γ.Δημητριάδης (Ν.Μάκρης)
Μίνι Αγόρια ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ 4ος ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή 6 Φεβρουαρίου 2022 19:30 Μίνι Αγόρια — ΑΕ.Πικερμίου Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Παιδικό Β Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 13ος ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή 6 Φεβρουαρίου 2022 20:45 ΑΣ Ολυμπιάδα Παπάγου Β — Παιδικό Β Κλειστό Παπάγου
Γυναικείο Β' ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Τετάρτη 9 Φεβρουαρίου 2022 21:30 Γυναικείο — Αχαρνής ΛΦΜ Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Κορασίδες Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Σάββατο 12 Φεβρουαρίου 2022 19:30 Ε.Φ.Α.Ο.Ζ — Κορασίδες Κλειστό Ζωγράφου
Μίνι Αγόρια ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ 4ος ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή 13 Φεβρουαρίου 2022 17:00 ΑΟ Αργοναύτης Τριγλίας — Μίνι Αγόρια Γήπεδο Ραφήνας
Παμπαίδες ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β' 5ος ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή 13 Φεβρουαρίου 2022 18:30 Παμπαίδες — ΑΟ Βριλησσιακός Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Μίνι Κορίτσια ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή 13 Φεβρουαρίου 2022 20:15 Μίνι Κορίτσια — ΓΑΣ Καλυβίων Θορ. Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Γυναικείο Β' ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Τετάρτη 16 Φεβρουαρίου 2022 21:30 Χαραυγιακός ΑΣΚΗ — Γυναικείο Ηλιούπολης Β
Ανδρικό Γ' ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Παρασκευή 18 Φεβρουαρίου 2022 21:30 Ανδρικό — ΑΟ.Τριφυλλιακός Πολυδρόσου Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Κορασίδες Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Σάββατο 19 Φεβρουαρίου 2022 19:00 Κορασίδες — Χαραυγιακός ΑΣΚΗ Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Γυναικείο Β' ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Τετάρτη 23 Φεβρουαρίου 2022 21:30 Γυναικείο — ΑΣ Κολλεγίου Ντερύ Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Ανδρικό Γ' ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Παρασκευή 25 Φεβρουαρίου 2022 21:50 ΑΟ.Αρίων Αμαρουσίου — Ανδρικό 2ο Λύκειο Αμαρουσίου
Κορασίδες Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Σάββατο 26 Φεβρουαρίου 2022 14:30 ΑΟ Σπόρτιγκ — Κορασίδες Σπορτιγκ
Γυναικείο Β' ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Τετάρτη 2 Μαρτίου 2022 21:30 ΑΕ.Πικερμίου — Γυναικείο Κλειστό Πικερμίου
Γυναικείο Β' ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Τετάρτη 9 Μαρτίου 2022 21:30 Γυναικείο — ΑΕΣ Ιάσων Κολωνού Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Ανδρικό Γ' ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Παρασκευή 11 Μαρτίου 2022 21:30 Ανδρικό — ΑΟ.Κυψελιακός Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Κορασίδες Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Σάββατο 12 Μαρτίου 2022 19:00 Κορασίδες — Ζ.Α.Ο.Ν Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Ανδρικό Γ' ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Παρασκευή 18 Μαρτίου 2022 21:30 Ανδρικό — ΑΕ.Γκράβας Πατησίων Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Κορασίδες Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Σάββατο 19 Μαρτίου 2022 18:30 ΑΣ Λέων Κορωπίου — Κορασίδες 1ο Γυμνάσιο Κορωπίου
Ανδρικό Γ' ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Παρασκευή 1 Απριλίου 2022 20:00 ΑΟ.Πρωτεύς — Ανδρικό Μετς Α
Ανδρικό Γ' ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Παρασκευή 8 Απριλίου 2022 21:30 Ανδρικό — ΑΕ.Γκύζη Πολυγώνου Κλειστό Αγίου Νικολάου Παλλήνης
Ανδρικό Γ' ΕΣΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Παρασκευή 15 Απριλίου 2022 20:30 ΠΑΚ Χαλανδρίου — Ανδρικό Μ.Παπαδάκης